שמי סימה אורן, מזה 18 שנה מתמחה באומנות קליעת סלים, בעלת מרכז המבקרים סלימה בגלבוע-עמק המעיינות, יוצרת ומלמדת ברחבי הארץ ובעולם.

את טכניקות הקליעה הבסיסיות למדתי בארץ והתמחיתי בחו"ל בנושאים ייחודיים, עם קולעי סלים בעלי ניסיון ושם בינלאומי

צפו בסרטון:

מה מקור השם סימה סלימה?

שם הסטודיו סלימה נוצר מחיבור המילים: הסלים של סימה. ובמהותו הסאלם=שלום. והוא מתחיל בתוכנו. אני מאמינה שבכל אחד ואחת טמון אומן והדרך לגלות אותו הוא בלנסות ביצירה עם חומרים מהטבע

 

על האומנות שלי בקליעת סלים:

קליעת הסלים הנה אומנות עתיקה המחדשת אורחותיה, אשר לא הייתה מוכרת בארץ באופן מיוחד. מאז כניסתי לתחום, נתתי דגש רב על הקליעה כאומנות המביאה לידי ביטוי אישי את ייחודו של כל אחד ואחד. לצורך כך אני קולעת סלים במגוון גדול ויוצרת תבניות אשר ניתן אחר כך ליישמן במיומנויות מתחילות ומתקדמות.

בהדרכתי  מושם דגש רב על ההיבט האמנותי ועל השתקפות המרכיב האישי הייחודי בתוך היצירה. מודגש כי תהליך היצירה חשוב לא פחות, ולרב אפילו יותר מהמוצר הסופי, ושגיאות הינן כלי מלמד המאפשר יצירה של מודלים חדשים!

בצוות ההדרכה שלי תפגשו מדריכים מנוסים ממגדרים, מגזרים וגילאים שונים. כולם אוהבים אומנות, טבע ובני אדם

 

"הקוראת בסלים":

קריאה בסלים התפתחה באופן טבעי במשך השנים, משלבת בין אינטואיציה להבנה בשפת הגוף ובפסיכולוגיה האנושית ומהווה כלי אבחוני אישי וקבוצתי. הקריאה מתייחסת לאופי האדם ולא בשום אופן לקריאה בעתידו והיא אפשרית לביצוע רק למשתתפים שיצרו סל אישי.

קליעת הסלים מאפשרת לנו ליצור חפץ אישי וייחודי לנו ומחומרי גלם פשוטים ליצור כלי שימושי שישמש לנו להנאה עוד שנים רבות!

אני מזמינה אותכם לתאם איתי פעילות באומנות קליעת הסלים ולהתנסות ביצירה ייחודית ומרתקת

לפרטים וקשר עם סימה סלימה  050-6464205   

אמייל: salima2004@gmail.com

ליצירת קשר דרך האתר לחצו כאן