שמי סימה אורן, מזה 20 שנה מתמחה באומנות קליעת סלים וסאלם, בעלת מרכז המבקרים סלימה בגלבוע-עמק המעיינות, יוצרת ומלמדת ברחבי הארץ. מקדמת מיזם חברתי-כלכלי בשם: סלימה א-נשים קולעים שלום.

צפו בסרטון:

מקור השם סימה סלימה:

שם הסטודיו סלימה נוצר מחיבור המילים: הסלים של סימה ובמהותו הסאלם=שלום. אני מאמינה שהשלום מתחיל בנו. בכל אחד ואחת חבוי אומן/ית והדרך לגלותם באמצעות יצירה בחומרים מן הטבע מממשת ומרגשת.

 

על האומנות שלי בקליעת סלים:

קליעת הסלים הנה אומנות עתיקה המחדשת אורחותיה, אשר לא הייתה מוכרת בארץ באופן מיוחד. מאז כניסתי לתחום, נתתי דגש רב על הקליעה כאומנות המביאה לידי ביטוי אישי את ייחודו של כל אחד ואחד. לצורך כך אני קולעת סלים במגוון גדול ויוצרת תבניות אשר ניתן אחר כך ליישמן במיומנויות מתחילות ומתקדמות.

בהדרכתי  מושם דגש רב על ההיבט האמנותי ועל השתקפות המרכיב האישי הייחודי בתוך היצירה. מודגש כי תהליך היצירה חשוב לא פחות, לרב אפילו יותר מהמוצר הסופי, ושגיאות הינן כלי מלמד המאפשר יצירה של מודלים חדשים!
קליעת הסלים מאפשרת לנו ליצור חפץ אישי וייחודי ומחומרי גלם פשוטים ליצור כלי שימושי שישמש לנו להנאה עוד שנים רבות.

בצוות סלימה תפגשו מדריכים מנוסים ממגדרים, מגזרים וגילאים שונים. כולם אוהבים אומנות, טבע ובני אדם.
 

"הקוראת בסלים":

קריאה בסלים בלעדית בסלימה וייחודית לסימה אורן, משלבת בין אינטואיציה להבנה בשפת הגוף ובפסיכולוגיה האנושית ומהווה כלי אבחוני אישי וקבוצתי. הקריאה מתייחסת לאופי האדם ולא בשום אופן לקריאה בעתידו והיא אפשרית לביצוע רק למשתתפים שיצרו סל אישי (מעל גיל 18)

לפרטים וקשר עם סימה סלימה  050-6464205   

 

ליצירת קשר דרך האתר לחצו כאן